Calendari de Competición Juvenil Femenino Isla de Tenerife 2018/19 ORO
Jornada 1
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure ARONA OFIPAPEL A C.V. SOLM YEJARAFE A | Div, 19/10/2018 17:30 GMT+1 LOS CRISTIANOS | 30251225132518‐‐‐‐ | Div, 19/10/2018 17:30 GMT+1 LOS CRISTIANOS | |
Veure DOKET ÉLITE A FLAMENCA AGUERE | Dis, 20/10/2018 09:30 GMT+1 RIOS TEJERA | 0311251325925‐‐‐‐ | Dis, 20/10/2018 09:30 GMT+1 RIOS TEJERA | |
Veure ESCUELA MUNICIPAL DE ADEJE C.D. TAKNARA | Dij, 25/10/2018 19:30 GMT+1 PUNTA LARGA | 312426252025222520‐‐ | Dij, 25/10/2018 19:30 GMT+1 PUNTA LARGA | |
Veure CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ A | Diu, 21/10/2018 00:00 GMT+1 | Diu, 21/10/2018 00:00 GMT+1 |
Jornada 2
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ A ARONA OFIPAPEL A | Div, 26/10/2018 17:30 GMT+1 PACO ALVAREZ | 03202516252225‐‐‐‐ | Div, 26/10/2018 17:30 GMT+1 PACO ALVAREZ | |
Veure C.V. SOLM YEJARAFE A ESCUELA MUNICIPAL DE ADEJE | Diu, 28/10/2018 11:00 GMT+1 SAN MATIAS | 312325252325212519‐‐ | Diu, 28/10/2018 11:00 GMT+1 SAN MATIAS | |
Veure C.D. TAKNARA DOKET ÉLITE A | Dill, 29/10/2018 16:30 GMT+1 EL CHORRILLO | 31252125815252517‐‐ | Dill, 29/10/2018 16:30 GMT+1 EL CHORRILLO | |
Veure FLAMENCA AGUERE | Diu, 28/10/2018 00:00 GMT+1 | Diu, 28/10/2018 00:00 GMT+1 |
Jornada 3
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure ESCUELA MUNICIPAL DE ADEJE CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ A | Dij, 01/11/2018 12:00 GMT+1 QUICO CABRERA | 03192520252025‐‐‐‐ | Dij, 01/11/2018 12:00 GMT+1 QUICO CABRERA | |
Veure DOKET ÉLITE A C.V. SOLM YEJARAFE A | Dill, 05/11/2018 16:30 GMT+1 EL CHORRILLO | 30251930282521‐‐‐‐ | Dill, 05/11/2018 16:30 GMT+1 EL CHORRILLO | |
Veure FLAMENCA AGUERE C.D. TAKNARA | Dim, 06/11/2018 16:30 GMT+1 ALBERTO DELGADO | 302592515258‐‐‐‐ | Dim, 06/11/2018 16:30 GMT+1 ALBERTO DELGADO | |
Veure ARONA OFIPAPEL A | Diu, 04/11/2018 00:00 GMT+1 | Diu, 04/11/2018 00:00 GMT+1 |
Jornada 4
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ A DOKET ÉLITE A | Div, 09/11/2018 17:30 GMT+1 PACO ALVAREZ | 3225171925232525151614 | Div, 09/11/2018 17:30 GMT+1 PACO ALVAREZ | |
Veure C.V. SOLM YEJARAFE A FLAMENCA AGUERE | Dill, 12/11/2018 17:00 GMT+1 ALBERTO DELGADO | 03102515251625‐‐‐‐ | Dill, 12/11/2018 17:00 GMT+1 ALBERTO DELGADO | |
Veure ARONA OFIPAPEL A ESCUELA MUNICIPAL DE ADEJE | Dill, 12/11/2018 18:00 GMT+1 LOS CRISTIANOS | 30251425132514‐‐‐‐ | Dill, 12/11/2018 18:00 GMT+1 LOS CRISTIANOS | |
Veure C.D. TAKNARA | Diu, 11/11/2018 00:00 GMT+1 | Diu, 11/11/2018 00:00 GMT+1 |
Jornada 5
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure FLAMENCA AGUERE CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ A | Div, 16/11/2018 17:30 GMT+1 PACO ALVAREZ | 30251325142515‐‐‐‐ | Div, 16/11/2018 17:30 GMT+1 PACO ALVAREZ | |
Veure DOKET ÉLITE A ARONA OFIPAPEL A | Diu, 18/11/2018 10:30 GMT+1 LOS CRTISTIANOS | 03122513251725‐‐‐‐ | Diu, 18/11/2018 10:30 GMT+1 LOS CRTISTIANOS | |
Veure C.D. TAKNARA C.V. SOLM YEJARAFE A | Dim, 20/11/2018 19:30 GMT+1 PUNTA LARGA | 3225171525252018251512 | Dim, 20/11/2018 19:30 GMT+1 PUNTA LARGA | |
Veure ESCUELA MUNICIPAL DE ADEJE | Diu, 18/11/2018 00:00 GMT+1 | Diu, 18/11/2018 00:00 GMT+1 |
Jornada 6
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ A C.D. TAKNARA | Div, 23/11/2018 17:30 GMT+1 Pabellón Deportivo Paco Álvarez | 30251125182513‐‐‐‐ | Div, 23/11/2018 17:30 GMT+1 Pabellón Deportivo Paco Álvarez | |
Veure ESCUELA MUNICIPAL DE ADEJE DOKET ÉLITE A | Diu, 25/11/2018 11:30 GMT+1 EL CHORRILLO | 132325252317251525‐‐ | Diu, 25/11/2018 11:30 GMT+1 EL CHORRILLO | |
Veure ARONA OFIPAPEL A FLAMENCA AGUERE | Dill, 26/11/2018 18:15 GMT+1 LOS CRISTIANOS | 3216252225251725181512 | Dill, 26/11/2018 18:15 GMT+1 LOS CRISTIANOS | |
Veure C.V. SOLM YEJARAFE A | Diu, 25/11/2018 00:00 GMT+1 | Diu, 25/11/2018 00:00 GMT+1 |
Jornada 7
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure C.V. SOLM YEJARAFE A CUESTA PIEDRA SANTA CRUZ A | Div, 30/11/2018 17:30 GMT+1 PACO ALVAREZ | 132125142526241925‐‐ | Div, 30/11/2018 17:30 GMT+1 PACO ALVAREZ | |
Veure C.D. TAKNARA ARONA OFIPAPEL A | Diu, 02/12/2018 10:30 GMT+1 LOS CRISTIANOS | 03025025025‐‐‐‐ | Diu, 02/12/2018 10:30 GMT+1 LOS CRISTIANOS | |
Veure FLAMENCA AGUERE ESCUELA MUNICIPAL DE ADEJE | Diu, 02/12/2018 11:00 GMT+1 ALBERTO DELGADO | 3025112582519‐‐‐‐ | Diu, 02/12/2018 11:00 GMT+1 ALBERTO DELGADO | |
Veure DOKET ÉLITE A | Diu, 02/12/2018 00:00 GMT+1 | Diu, 02/12/2018 00:00 GMT+1 |